Wersje językowe
Wersje językowe
Ceny i terminy dostaw

 

Cennik DOSTAW na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

Towar wysyłany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej kurierem DHL (lub innym m.in. Inpost Kurier, FedEx) lub nadawany do Paczkomatu InPost w zależności od wyboru, jakiego Państwo dokonają. Przy wartości zamówienia powyżej 149 zł dostawa jest bezpłatna.

Po otrzymaniu przesyłki sugerujemy dokonanie jej dokładnych oględzin. W przypadku stwierdzenia widocznych zewnętrznych uszkodzeń przesyłki prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu dostarczającemu Towar, w celu sporządzenia w obecności Dostawcy protokołu szkody, oraz poinformowanie o zaistniałej szkodzie Sklep D’ALCHÈMY.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zamówienia wysyłane są w ciągu 48 godzin roboczych. W przypadku płatności on-line (Karta/PayPal/Przelew) czas realizacji Zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego D’ALCHÈMY. Dostawy realizowane są w ciągu 1-3 dni roboczych.

 

Cennik DOSTAW do krajów UNII EUROPEJSKIEJ

Do krajów Unii Europejskiej Towar wysyłany jest kurierem DHL Express.

Po otrzymaniu przesyłki sugerujemy dokonanie jej dokładnych oględzin. W przypadku stwierdzenia widocznych zewnętrznych uszkodzeń przesyłki prosimy o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu dostarczającemu Towar, w celu sporządzenia w obecności Dostawcy protokołu szkody, oraz poinformowanie o zaistniałej szkodzie Sklep D’ALCHEMY.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zamówienia wysyłane są w ciągu 48 godzin roboczych. Czas realizacji Zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego D’ALCHÈMY. Dostawy do krajów europejskich realizowane są w ciągu 3-4 dni roboczych. Jeśli w cenniku nie występuje kraj do którego chcielibyście Państwo zamówić dostawę prosimy o bezpośredni kontakt: [email protected]  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium