PROMOTION! Up to 45% off on selected items More details Free DELIVERY on orders at € 44,00.

COMPLETE THE REGIMENT

Anna Halarewicz

Description

Ingredients

Inci

Usage

TECHNIKA: MIESZANA, AKRYL NA PŁÓTNIE

WYMIARY: średnica 90 cm

OPRAWA: BRAK

SYGNOWANA: TAK

OPIS: Cykl malarski Alchemia, to zapis procesu twórczego, który jest poszukiwaniem harmonii, piękna, ale jednocześnie niepozbawiony nuty niepokoju i mroku. Alchemia - słowo pełne znaczeń, mistycyzmu, tajemnicy. Podobnie jak kobiecość. Nieujęta w ramy, definicje, zmienna i fascynująca. Cykl ulegał ewolucji, kolejne warstwy farby, przysłaniały pierwsze, jaskrawe kolory. To cykl, który nigdy nie będzie „skończony” podobnie jak próby Alchemików odnalezienia kamienia filozoficznego.

O AUTORZE: Ceniona polska ilustratorka i malarka. Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, mieszka i tworzy w Warszawie. Wystawiała swoje prace na wielu wystawach w Polsce i za granicą m. in. w Paryżu, Mediolanie i Londynie. Specjalizuje się w ilustracji mody. Jej drugą obok ilustracji modowej pasją jest malarstwo wielkoformatowe i tradycyjne techniki graficzne. W tworzonych przez nią portretach i sylwetkach dominuje kobiecość: silna, sensualna, mroczna, nieokiełznana.

Formula
quantity quantity
Price: €2,117.65 9000.00
Rating: 0

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

Dodaj swoją opinię

Aby dodać opinię musisz posiadać konto w naszym sklepie.
Jeśli posiadasz konto zaloguj się. Jeśli nie, zarejestruj się jako nowy użytkownik.

0
0
€588.24
pcs.
€588.24
pcs.
€2,823.53
pcs.
€470.59
pcs.
€823.53
pcs.
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium